17.1.2017

INSOLVENCE A EXEKUCE

Jsme součástí projektu bezplatná insolvenční poradna, který vznikl ve spolupráci Krajského soudu a Krajského úřadu v Českých Budějovicích, České advokátní komory, Probační a mediační služby ČR a Spolku insolvenčních správců. Ve spolupráci uvedených osob vznikla v jižních Čechách bezplatná insolvenční poradna, kam se s důvěrou můžete obrátit. Je nám potěšením, že i my můžeme být její součástí a přispět tak svými znalostmi na dobrou věc.

Trápí Vás dluhy?

Konaktujte nás (vše je možno řešit i na dálku), přijďte k nám (kdykoliv na objednání), nebo přijďte do bezplatné insolvenční poradny každý první čtvrtek v měsíci  v budově MěÚ Strakonice Na Stráži – živnostenský odbor, od 14.00 – 16.00 hod. Co můžete očekávat?

  • Bezplatné právní poradenství – zhodnocení Vaší finanční situace a možnosti úspěšného oddlužení. Prioritou je najít takové řešení, abyste se oddlužení ideálně mohli vyhnout.
  • Sepsání návrhu na oddlužení, pokud se pro něj rozhodnete. Toto je však již placená služba – viz níže.
  • Odpovědnost. Každý advokát/advokátní kancelář nese za svou činnost odpovědnost, navíc pokrytou povinným zákonným pojištěním.

SEPSÁNÍ NÁVRHU NA ODDLUŽENÍ stojí 4000 Kč bez DPH (tedy 4840 Kč včetně DPH)

  • Cena zahrnuje sepsání bezvadného návrhu na oddlužení a doporučení dalšího postupu.
  • Cena zahrnuje naši odpovědnost.
  • V případě společného oddlužení manželů je cena 6000 Kč bez DPH (tedy 7260 Kč včetně).

Trápí Vás exekuce?

Možná ji budeme umět zastavit. Přečtěte si náš článek o nových možnostech zastavení exekuce. Posouzení Vaší situace je také zdarma. Sepsání návrhu je již zpoplatněná služba – viz níže.

SEPSÁNÍ NÁVRHU NA ZASTAVENÍ EXEKUCE stojí 2000 Kč bez DPH (tedy 2420 vč. DPH)

Je-li exekuce vedena na základě rozhodčího nálezu je zdarma, odměna se platí pouze v případě úspěšného zastavení. V ostatních případech se platí odměna viz výše.

Máte zájem o naše právní služby či se chcete o čemkoliv poradit? Neváhejte se na nás nezávazně obrátit:

Lucie Demeterová
Telefon: (+420) 608 822 771
E-mail: Ldemeterova@demeterlegal.cz