Webinář – 3.  ZP PRO VEDOUCÍ ZAMĚSTNANCE

Webinář je určen pro top a střední management. Přestavíme si, jaké povinnosti má vedoucí ve vztahu ke svým podřízeným, co vše musí kontrolovat a řešit. Na praktických příkladech si ukážeme správný postup u nejtypičtějších denních záležitostí. Projdeme si také možnosti zaměstnavatele ukončit pracovní poměr, a to z pohledu vedoucího tak, aby byl schopen připravit potřebné podklady zaměstnavateli. Nezapomeneme ani na důležité aspekty ochrany osobních údajů.

KDO BUDE WEBINÁŘ LEKTOROVAT?

Lucie Demeterová, advokátka specializující se na pracovní právo.

KDY BUDE WEBINÁŘ PROBÍHAT?

15. 5. 2024 v 9:00 hod. Trvat bude do 13:00 hod.

Nehodí se Vám termín? Nevadí, dostanete záznam, který si můžete kdykoliv přehrát.

KOLIK BUDE WEBINÁŘ STÁT?

Cena za webinář je ve výši 2500 Kč bez DPH za osobu. Obchodní podmínky webináře. Platba u nových klientů proběhne na základě zálohové faktury, která Vám bude zaslána přibližně týden před školením. Platba u stávajících klientů proběhne v běžném fakturovacím období.

CO JE VŠECHNO V CENĚ?

V ceně webináře je účast na webináři za 1 osobu, záznam z webináře, vzor dohody o rozvázání pracovního poměru a vzor záznamů o činnostech zpracování.

CO SE DOZVÍM?

1.            Povinnosti všech zaměstnanců

2.            Povinnosti vedoucích pracovníků

3.            Vybrané instituty – Překážky, Pracovní doba, Praktické otázky (evidence pracovní doby, OOPP, alkohol a spory na pracovišti, aj.)

4.            Ukončení pracovního poměru (dohody, výpovědi, okamžité zrušení)

5.            Ochrana osobních údajů

6.            Příklady se soudní praxe a novinky

JAK TO BUDE PROBÍHAT TECHNICKY?

Webinář bude probíhat na platformě MS Teams. K připojení postačí počítač s internetovým připojením. Přibližně 1 den před školením Vám bude zaslán link, přes který se můžete připojit.

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Přihlásit se můžete na email Ldemeterova@demeterlegal.cz nebo na tel. 608822771 s uvedením názvu webináře a počtu osob. Po zaplacení ceny Vám zašleme link s instrukcemi k přihlášení, případně následně odkaz na záznam.