Webinář – Novela zákoníku práce 2023

Přichází dlouho avizovaná a rozsáhlá novela zákoníku práce. Novela zavádí novinky při výkonu práce na dálku a zavádí větší jistoty zaměstnanců na DPP a DPČ. Nově bude možno uzavírat pracovní smlouvy elektronicky a také elektronicky efektivně doručovat. Rozsáhlejší práva budou mít také zaměstnanci pečující o dítě či těhotné zaměstnankyně. V rámci našeho školení si projdeme veškeré chystané novinky z novely zákoníku práce a zamyslíme se nad tím, jak se s těmito změnami poprat s co nejmenšími náklady a administrativní zátěží.

KDO BUDE WEBINÁŘ LEKTOROVAT?

Lucie Demeterová, advokátka specializující se na pracovní právo.

KDY BUDE WEBINÁŘ PROBÍHAT?

21. 9. 2023 v 9:00 hod. Trvat bude do 13 hodin.

Nehodí se Vám termín? Nevadí, můžete požádat o záznam, který si můžete kdykoliv přehrát.

KOLIK BUDE WEBINÁŘ STÁT?

Cena za webinář je ve výši 2500 Kč bez DPH za osobu. Obchodní podmínky webináře. Platba u nových klientů proběhne na základě zálohové faktury, která Vám bude zaslána přibližně týden před školením. Platba u stávajících klientů proběhne v běžném fakturovacím období.

CO SE DOZVÍM?

  1. Aktuální stav novely
  2. Novinky v oblasti informovanosti zaměstnanců
  3. Novinky v oblasti DPP a DPČ
  4. Novinky v oblasti těhotných zaměstnankyň a zaměstnanců pečujících o dítě a jiné fyzické osoby
  5. Novinky v oblasti home office
  6. Novinky v oblasti elektronického doručování
  7. Ostatní novinky + whistleblowing

JAK TO BUDE PROBÍHAT TECHNICKY?

Webinář bude probíhat na platformě MS Teams. K připojení postačí počítač s internetovým připojením. Přibližně 1 den před školením Vám bude zaslán link, přes který se můžete připojit.

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Přihlásit se můžete na email Ldemeterova@demeterlegal.cz nebo na tel. 608822771. Po zaplacení ceny Vám zašleme link s instrukcemi k přihlášení, případně odkaz na záznam.